Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Configure
eo: Agordu

en: Revision
eo: Revizio
