Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება
