Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Configure
oc: Configurar

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Overridden
oc: Espotit

en: month
oc: mes

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Uses
oc: Usatges
