Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Configure
ps: سازول

en: month
ps: میاشت

en: Revision
ps: بياكتون
