Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
