Node Revision Delete (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: months
te: నెలలు

en: month
te: నెల

en: Uses
te: వాడుకలు
