Node Revision Delete (2.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Revision
ast: Revisión
