Node Revision Delete (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Revision
bg: Редакция
