Node Revision Delete (2.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Overridden
cs: Překryto

en: Introduction
cs: Úvod

en: month
cs: měsíc

en: Revision
cs: Revize

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Uses
cs: Použití
