Node Revision Delete (2.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Content type
da: Indholdstype

en: Configure
da: Konfigurér

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Introduction
da: Introduktion

en: month
da: måned

en: Revision
da: Version

en: Machine name
da: Internt navn

en: Configuring the module
da: Konfigurering af modul

en: Uses
da: Bruger

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: @date by @username
da: @date af @username
