Node Revision Delete (2.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Introduction
fa: معرفی

en: month
fa: ماه

en: Revision
fa: نسخه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Uses
fa: استفاده‌ها
