Node Revision Delete (2.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Revision
hr: Revizija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Uses
hr: Uporaba
