Node Revision Delete (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
