Node Revision Delete (2.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: months
mr: महिने
