Node Revision Delete (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
