Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Introduction
ar: مقدمة

en: month
ar: شهر

en: Revision
ar: مراجعة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: @date by @username
ar: @date بواسطة @username
