Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Revision
az: Reviziya

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: @date by @username
az: @date @username
