Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
