Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: month
el: μήνας

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Uses
el: Χρήσεις
