Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Introduction
gl: Introdución

en: month
gl: mes

en: Revision
gl: Revisión

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Uses
gl: Usos
