Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում
