Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Introduction
id: Pengenalan

en: month
id: bulan

en: Revision
id: Revisi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Uses
id: Penggunaan

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments

en: @date by @username
id: @date oleh @username
