Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Configure
is: Stilla

en: Overridden
is: Yfirritað

en: month
is: mánuður

en: Revision
is: Útgáfa
