Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Uses
km: ប្រើ
