Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
