Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Overridden
ms: Telah diatasi

en: Revision
ms: Semakan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Uses
ms: Penggunaan
