Node Revision Delete (2.1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано
