Node Revision Delete (2.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin
