Node Revision Delete (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Never
eo: Neniam

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Not published
eo: Ne publikigita
