Node Revision Delete (8.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Published
am: የታተመ
