Node Revision Delete (8.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon
