Node Revision Delete (8.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: week
ru: неделя

en: Updated
ru: Обновлено

en: Every hour
ru: Каждый час

en: Content type
ru: Тип материала

en: days
ru: дней

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: months
ru: месяцы

en: Weeks
ru: Недели

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Revision
ru: Редакция

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: weeks
ru: недели

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Every 6 months
ru: Каждые 6 месяцев

en: Every 15 days
ru: Каждые 15 дней

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Requires a title
ru: Требуется заголовок

en: Don't display post information
ru: Не показывать информацию о публикации

en: Every week
ru: Еженедельно

en: Every month
ru: Каждый месяц

en: @date by @username
ru: @date от @username
