Node Revision Delete (8.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: week
uk: тиждень

en: Updated
uk: Оновлено

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: days
uk: дні(в)

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: months
uk: місяців

en: Weeks
uk: Тижні

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Revision
uk: Редакція

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: weeks
uk: тижні

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: Don't display post information
uk: Не показувати відомості про допис

en: Every week
uk: Щотижня

en: Every month
uk: Щомісяця

en: Untracked
uk: Без слідкування

en: @date by @username
uk: @date від @username
