Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
