Node Revision Delete (8.x-1.0-rc7) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
