Node Role Variants (1.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Method
ast: Métodu

en: Role
ast: Rol
