Node Role Variants (1.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Role
bs: Uloga
