Node Role Variants (1.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Method
cs: Metoda

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: Add variant
cs: Přidat variantu
