Node Role Variants (1.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Method
el: Μέθοδος

en: Role
el: Ρόλος

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί
