Node Role Variants (1.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Role ID
es: ID de rol

en: Published
es: Publicado

en: Method
es: Método

en: Role
es: Rol

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: About
es: Acerca de

en: Node not found
es: No se encontró el nodo

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Add variant
es: Añadir variante

en: Variant
es: Variante
