Node Role Variants (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Method
et: Meetod

en: Role
et: Roll

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Add variant
et: Lisa variant
