Node Role Variants (1.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Method
fi: Tapa

en: Role
fi: Rooli

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: About
fi: Tietoja

en: Add variant
fi: Lisää muunnos

en: Variant
fi: Muunnos
