Node Role Variants (1.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Published
fr: Publié

en: Method
fr: Méthode

en: Role
fr: Rôle

en: Target role
fr: Rôle cible

en: Unpublished
fr: Non publié

en: About
fr: À propos

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Add variant
fr: Ajouter une variante

en: Variant
fr: Variante
