Node Role Variants (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Published
he: מפורסם

en: Method
he: שיטה

en: Role
he: תפקיד

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Add variant
he: הוספת וריאנט
