Node Role Variants (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: Role ID
id: ID peran

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Method
id: Metode

en: Role
id: Peran

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: About
id: Tentang
