Node Role Variants (1.0.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Role
is: Hlutverk

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
