Node Role Variants (1.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Published
it: Pubblicato

en: Method
it: Metodo

en: Role
it: Ruolo

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: About
it: Informazioni

en: Add variant
it: Aggiungi variante

en: Variant
it: Variante
