Node Role Variants (1.0.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Published
ja: 掲載

en: Method
ja: メソッド

en: Role
ja: 役割

en: Target role
ja: 割り当てる役割

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: About
ja: アバウト
