Node Role Variants (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Method
jv: Metode

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
