Node Role Variants (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
